מחפשים שולחן משרדי?
אנחנו הכתובת בשבילכם!

המדריך לקניית שולחן ישיבה

שולחן ישיבה - קנייה חשובה ועיקרית
חברות וארגונים מחדשים מדי כמה שנים את הריהוט המשרדי ורוכשים שולחנות, כסאות, מערכות ישיבה, שולחן משרדי, דלפקי קבלה ועוד... רכישה זאת נעשית בשל בלאי של הריהוט הקודם, רצון לרענן את מראה המשרד או בשל גדילה של העסק.
חברת  מקצועי למשרד מעניקה שירות לקהל לקוחותיה מעל ל-45 שנים, הכולל תכנון וייצור ריהוט משרדי כגון שולחן ישיבה בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

חדר הישיבות הוא אחד החדרים החשובים במשרד
ועבורו יש לרכוש שולחן ישיבות המהווה את הרהיט המרכזי בחדר, חדר זה מיועד לקיום ישיבות, דיונים, ראיונות עבודה וביקורים ומכאן שעליו להיות גם ייצוגי ומרשים וגם פונקציונאלי במיוחד. מכיוון שמדובר על רכישה חשובה מומלץ להגיע מוכן ולרכוש את השולחן המתאים ביותר.

שולחן חשוב לחדר מרכזי
אם מדובר על רכישת שולחן ישיבה לחדר ישיבות בודד, מומלץ לרכוש שולחן גדול במיוחד אשר יכיל כמות גדולה של אנשים ויעוצב באופן מרשים.
אם השולחן הוא אחד מכמה שולחנות המשמשים את החברה, אין צורך ברכישה של שולחן גדול במיוחד אלא כזה שיכיל מספר אנשים רצוי בחדר הישיבות המיועד.
כמובן שכדאי לתכנן את השולחן בהתאם לגודל החדר ומבנהו.

שולחן ישיבה לחברה צעירה בעלת תדמית חדשנית
שולחן ישיבה המיועד לחברה צעירה בעלת תדמית חדשנית יעוצב באופן צעיר ומקורי ואפילו צבעוני. לעומת זאת, שולחן ישיבה למשרד שמרני, כגון משרד עורכי דין או ראיית חשבון יעוצב באופן שמרני וקלאסי, לרוב מעץ מלא. חברת אורן ריהוט מקצועי למשרד תתאים לכל לקוח את שולחן הישיבה הנכון אשר ישרת את הסגנון של המשרד או החברה.